Elektronika

Elektronika

Drodzy Państwo

NASZA FIRMA PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ W SZEROKIM ASORTYMENCIE USŁUG MOTORYZACYJNYCH

Montujemy zabezpieczenia antykradzieżowe dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i quadów. Zakładamy alarmy, blokady skrzyni biegów, odcięcia zapłonu, paliwa oraz monitorowanie pojazdów za pomocą systemów gps.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu elektroniki i elektryki samochodowej.
Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę, żeby wyeliminować wszelkie usterki elektryczne lub ulepszyć samochody o nowe rozwiązania z zakresu elektroniki.

Prowadzimy serwis klimatyzacji polegający na naprawach układu a/c, wymianie filtrów, uzupełnianiu czynnika, odgrzybianiu i ozonowaniu wnętrza. Klimatyzacja samochodowa to element niezbędny podczas miesięcy letnich. Zadbamy o to, żeby działała ona komfortowo i bezproblemowo.
O klimatyzację warto dbać na bieżąco i wykonywać jej serwisowanie regularnie.

Doposażamy

01

Doposażamy pojazdy w ledowe i neonowe światła dzienne, xenony, zamki centralne, elektryczne szyby, nawigacje, cb radia, zestawy głośnomówiące, kamery i czujniki parkowania, rejestratory jazdy oraz sprzęt car audio. Zakładamy maty grzewcze do foteli.

Diagnozujemy

02

Zajmujemy się diagnozą i naprawą elektroniki pojazdowej, wymianą desek rozdzielczych, nagrzewnic, przeróbką oświetlenia zewnętrznego z wersji amerykańskiej na europejską.

Doradzamy

03

Polecamy zestawy multimedialne, monitory sufitowe, zagłówkowe i centralne (patrz galeria), które mogą uprzyjemnić podróżowanie zarówno nam jak i naszym małym milusińskim.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO WARSZTATU.
Z przyjemnością rozwiążemy wszelkie problemy związane z elektryką w państwa samochodzie lub zaproponujemy nowoczesne elektroniczne rozwiązania, które poszerzą funkcjonalność oraz wygodę korzystania z auta.

NOWOŚĆ KEYLESS PROTECTOR – zabezpieczenie przed kradzieżą na walizkę. Skuteczny system ochrony bez konieczności ingerencji w układ elektroniczny samochodu. Polecamy! Szczegóły na www.Keylessprotector.Com

ZAKRES USŁUG ELEKTRONIKI

ALARMY: 
SAMOCHODY OSOBOWE500-1400 PLN
MOTOCYKLE, SKUTERY, QUADY350-600 PLN
SAMOCHODY CIĘŻAROWE 24V1000 PLN
BLOKADY SKRZYNI BIEGÓW850 PLN
KARTA DOSTĘPU600 PLN
CZUJNIKI PARKOWANIA: 
– TYLNE400 PLN
– PRZEDNIE I TYLNE850 PLN
KAMERY COFANIA450-600 PLN
CENTRALNE ZAMKI: 
– 2 DRZWI250 PLN
– 4 DRZWI400 PLN
BLOKADY ZAPŁONU200-600 PLN
IMMOBILISERY400-600 PLN
XENONY / BIXENONY / LEDY300-700 PLN
ELEKTRYCZNE PODNOŚNIKI SZYB – 2 DRZWI500 PLN
ŚWIATŁA DZIENNE350-750 PLN
AUTOMATYCZNY WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ300 PLN
MATY GRZEWCZE600 PLN
KLIMATYZACJA ODGRZYBIANIE, OZONOWANIE
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA
KEYLESS PROTECTOR600 PLN
WIDEOREJESTRATORY150-500 PLN
HAKI HOLOWNICZE800-2000 PLN