Elektronika

Drodzy Państwo,
nasza firma prowadzi działalność w szerokim asortymencie usług motoryzacyjnych.

Montujemy zabezpieczenia antykradzieżowe dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i quadów. Zakładamy alarmy, blokady skrzyni biegów, odcięcia zapłonu, paliwa oraz monitorowanie pojazdów za pomocą systemów GPS.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu elektroniki i elektryki samochodowej. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę, żeby wyeliminować wszelkie usterki elektryczne lub ulepszyć samochody o nowe rozwiązania z zakresu elektroniki.

Prowadzimy serwis klimatyzacji polegający na naprawach układu A/C, wymianie filtrów, uzupełnianiu czynnika, odgrzybianiu i ozonowaniu wnętrza. Klimatyzacja samochodowa to element niezbędny podczas miesięcy letnich. Zadbamy o to, żeby działała ona komfortowo i bezproblemowo. O klimatyzację warto dbać na bieżąco i wykonywać jej serwisowanie regularnie.

Doposażamy pojazdy w ledowe i neonowe światła dzienne, xenony, zamki centralne, elektryczne szyby, nawigacje, cb radia, zestawy głośnomówiące, kamery i czujniki parkowania, rejestratory jazdy oraz sprzęt car audio. Zakładamy maty grzewcze do foteli.

Zajmujemy się diagnozą i naprawą elektroniki pojazdowej, wymianą desek rozdzielczych, nagrzewnic, przeróbką oświetlenia zewnętrznego z wersji amerykańskiej na europejską.

Polecamy zestawy multimedialne, monitory sufitowe, zagłówkowe i centralne (patrz galeria), które mogą uprzyjemnić podróżowanie zarówno nam jak i naszym małym milusińskim

Zapraszamy do naszego warsztatu.
Z przyjemnością rozwiążemy wszelkie problemy związane z elektryką w Państwa samochodzie lub zaproponujemy nowoczesne elektroniczne rozwiązania, które poszerzą funkcjonalność oraz wygodę korzystania z auta.

NOWOŚĆ! KEYLESS PROTECTOR - ZABEZPIECZENIE PRZED KRADZIEŻĄ NA WALIZKĘ. SKUTECZNY SYSTEM OCHRONY BEZ KONIECZNOŚCI INGERENCJI W UKŁAD ELEKTRONICZNY SAMOCHODU. POLECAMY! SZCZEGÓŁY NA www.keylessprotector.comZakres usług elektroniki

ALARMY:  
SAMOCHODY OSOBOWE 450-1400 PLN
MOTOCYKLE, SKUTERY, QUADY 200-450 PLN
SAMOCHODY CIĘŻAROWE 24V 850 PLN
BLOKADY SKRZYNI BIEGÓW 450-650 PLN
KARTA DOSTĘPU 400 PLN
CZUJNIKI PARKOWANIA:  
- TYLNE 300 PLN
- PRZEDNIE I TYLNE 600 PLN
KAMERY COFANIA 450-600 PLN
CENTRALNE ZAMKI:  
- 2 DRZWI 200 PLN
- 4 DRZWI 300 PLN
BLOKADY ZAPŁONU 200-600 PLN
IMMOBILISERY 400-600 PLN
XENONY / BIXENONY 300-500 PLN
ELEKTRYCZNE PODNOŚNIKI SZYB - 2 DRZWI 500 PLN
ŚWIATŁA DZIENNE 350-750 PLN
AUTOMATYCZNY WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ 200 PLN
MATY GRZEWCZE 600 PLN
KLIMATYZACJA ODGRZYBIANIE, OZONOWANIE
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA
KEYLESS PROTECTOR 600 PLN
  • elektryka samochodowa
  • mechanika samochodowa